ÜRÜNLER ÖZELLİKLERİ VE FİYATLARI

MATBAA ÜRÜNLERİNDE KULLANDIĞINIZ STANDARTLAR VE FİYATLARI

broşür fiyatları

BROŞÜR STANDARTLARI

Broşürlerde kullandığımız kağıt gramajları 115gr, 135gr, 150gr, 170gr, 200gr kağıt ve abat olarak A6, A7, A5, A4, A3 ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden broşür siparişinizi verebilirsiniz.

BROŞÜR ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
kartvizit

KARTVİZİT STANDARTLARI

Kartvizitlerde kullandığımız kağıt gramajları 250gr 350gr kağıt ve abat olarak 86x54mm ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden kartvizit siparişinizi verebilirsiniz.

KARTVİZİT ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
magnet

MAGNET (MIKNATISLI ETİKET) STANDARTLARI

Magnetlerde kullandığımız gramajlar 60 mikron ve abat olarak 68x48mm ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden magnet siparişinizi verebilirsiniz.

MAGNET ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
çıkartma etiket

ETİKET (ÇIKARTMA ETİKET) STANDARTLARI

Etiketlerde kullandığımız gramajlar 90gr ve abat olarak 52x84mm, 490x84mm, 17x25cm, 25x35cm, 52x22cm pvc çıkartma plakalık, 52x82 şeffaf pvc çkartma ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden etiket siparişinizi verebilirsiniz.

ETİKET ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
magnet

TEKLİF DOSYASI STANDARTLARI

Teklif Dosyası kullandığımız kağıt gramajlar 250gr Bristol, 350gr Kuşe, ve kağıt abat olarak kapalı hali 22x31cm ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden teklif dosyası siparişinizi verebilirsiniz.

TEKLİF DOSYASI ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
insört

İNSÖRT STANDARTLARI

İnsörtlerde kullandığımız gramajlar 90gr Kuşe ve abat olarak 15x21cm, 21x30cm, 30x42cm, ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden insört siparişinizi verebilirsiniz.

İNSÖRT ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
el ilanı

ANTETLİ (EL İLANI) STANDARTLARI

El İlanlarında kullandığımız gramajlar 80gr, 105gr ve abat olarak 9.5x20.5cm, 12x20.5cm, 9x19cm, 12x19cm 21x29cm 12x22cm ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden antetli el ilanı siparişinizi verebilirsiniz.

EL İLANI ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
ciltli ürünler

CİLTLİ ÜRÜNLER STANDARTLARI

Ciltli Ürünlerde kullandığımız gramajlar 1.hamur ve abat olarak A6, A7, A5, A4 ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Tek Nüsha, 2 Nisha, 3 Nüsha, 4 Nüsha şeklinde isteklerinize göre değişmektedir. Tek Renk, 2 Renk, 3 Renk, 4 Renk, Baskı seçenekleri vardır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden ciltli ürün siparişinizi verebilirsiniz.

CİLTLİ ÜRÜN ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
bloknot

BLOKNOT STANDARTLARI

Bloknotlarda kullandığımız gramajlar 80gr, 250gr, ve abat olarak 7.8x7.8cm, 14.5x20.5cm, 9.5x13.5cm, ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden bloknot siparişinizi verebilirsiniz.

BLOKNOT ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
afiş

AFİŞ STANDARTLARI

Afişlerde kullandığımız gramajlar 105gr Kuşe, ve abat olarak 28x38cm, 38x56cm, 63x89cm, 69x99cm, ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden afiş siparişinizi verebilirsiniz.

AFİŞ ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !
diplomat zarf ve torba zarf

DİPLOMAT ZARF VE TORBA ZARF STANDARTLARI

Diplomat Zarf veya Torba Zarflarda kullandığımız gramajlar 110gr, ve abat olarak 10.5x24cm, 17x25cm, 24x32cm, ebatları kendi standartımızda bulunmaktadır. Bunların dışında müşterilerimizin özel isteklerinede cevap vermekteyiz. Özel isteklerinize yan tarafta bulunan özel ürün siparişi linkinden diplomat zarf veya torba zarf siparişinizi verebilirsiniz.

ZARF ÇEŞİTLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN !

— Davetiye Katalogları