Kurumsal

Hakkımızda

Matbaacılık sektörüne 2004 yılında başlayıp uzun yıllar Matbaa ve web sitesi tasarımı alanında hizmet verdikten sonra 2014 yılında faaliyet alanlarını genişleterek Matbaa, Reklam, Web Tasarım ve Promosyon Alanında hizmet vermeye başlamıştır. Büyük bir hassasiyetle hizmetlerine devam eden YILDIZ MEDYA, sürekli büyüyen iş hacmi ve dalında uzman kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir.

Reklam Hizmetleri, Web tasarımı, Matbaa ve Promosyon hizmetlerinin dışında her biri sektöründe deneyimli çözüm ortakları ile de birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğru zamanda doğru kişiye doğru tanıtımı yapmanın ehemmiyetini biliyor, müşterilerimizin ürün ve hizmetlerini inceleyerek, hedef müşteri kitlesine uygun reklam ve tanıtım çözümleri sunmaktayız. Alanında deneyimli ve dinamik personel ekibiyle YILDIZ MEDYA olarak proje, reklam, kurumsal web sitesi ve diğer tanıtım materyalleri firmanızın vitrini ve aynası olduğunun farkında olup, bu düşünceyle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, size kazandıracak çözümler bulup, firmanızın doğru tanıtılması için ihtiyaçlarınızı tespit edip katkı sağlamaktadır.

Disiplinli çalışma ve kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş olan YILDIZ MEDYA, geliştireceği projelerle firmanızı temsil etmekten ve birlikte çalışmaktan onur duyacağımızı belirtiriz.

Web Sitesi Hizmetleri: Web Sitesi Tasarımı, İnternet Sitesi, Google Reklamları ( Adwords ) Web Sitesi Güncelleme, Sosyal Medya Reklamcılığı, Bursa Matbaa, Bursa Reklam, Bursa Web Tasarım Hizmetleri

Matbaa Hizmetleri: Kartvizit Örnekleri, El İlanı, İnsört, Makbuz, Fatura, Katalok, Bloknot, Teklif Dosyası, Sözleşme, Sipariş Fişi, Afiş, Magnet, Stikker, Etiket, Dosya, Baskılı Zarf, Antetli Kağıt, Oto Paspası, Davetiye, Çıkartma Etiket, ve Tüm Matbaa Hizmetleri.