BROŞÜR KAMPANYALARI

a7 broşür fiyatları

10.000 Adet A7 Broşür - Çift Yön Renkli Baskı - 150gr parlak kuşe kağıt - Tasarım Dahil - Türkiye'nin her yerine adrese teslim edilir. Baskı Süresi 4 İş günüdür.

SİPARİŞ VER
a5 broşür fiyatları

5.000 Adet A5 Broşür - Çift Yön Renkli Baskı - 157gr parlak kuşe kağıt - Tasarım Dahil - Türkiye'nin her yerine adrese teslim edilir. Baskı Süresi 4 İş günüdür.

SİPARİŞ VER
a4 broşür fiyatları

5.000 Adet A4 Broşür - Çift Yön Renkli Baskı - 157gr parlak kuşe kağıt - Tasarım Dahil - Türkiye'nin her yerine adrese teslim edilir. Baskı Süresi 5 İş günüdür.

SİPARİŞ VER
a7 broşür fiyatları

2.000 Adet A7 Broşür Tek Kırımlı 4 Sayfa Renkli Baskı Tasarım Dahil Türkiye'nin her yerine adrese teslim edilir. Baskı Süresi 10 İş günüdür.

SİPARİŞ VER

Kampanyalı Ürünler

Sipariş Süreci

1- SİPARİŞ

Seçtiğiniz ürünün altında bulunan sipariş ver buttonunu tıklayarak sipariş ver formunu eksiksiz doldurunuz.

2- ÖDEME 3- GRAFİK TASARIM 4- BASKI AŞAMASI 5- TESLİMAT - KARGO

Broşürün Faydaları

El İlanı – Broşür Broşür, firmanızın reklam ve durusunu yapabilmeniz için en ekonomik tanıtım aracıdır. Bundan dolayı firmalar tarafında çok tercih edilmektedir. Broşürler'de 1. Hamur kuşe kağıt kullanılmaktadır. Kendi standardımızın olduğu gibi , müşterilerimizin tercihlerine göre kalite ve ebat konusunda esneklik gösterilebilmektedir. En çok tercih edillen el broşür (el ilanı) sırasıyla A5 Broşür, A7 Broşür, A4 Broşür, A3 Broşürleri'dir. Matbaa Market olarak müşterilerimizin isteklerini en kaliteli ürün ve baskıdan ödün vermeden karşılamaktadır. Broşürlere genelde çift yön baskı tercih edilmektedir. Broşürlerde oldukça kısa ve öz yazılar, kampanyanızı en iyi anlatacak kısa kelimeler tercih etmelisiniz çünkü insanlar çok fazla yazıda sıkılıp okumazlar, Bu yüzden hedef müşteriniz broşürü eline aldığı zaman 4-5 saniyede etkilemek gerekir, Matbaa market olarak, konusunda uzman grafikerlerimiz bu konuya özen göstermektedir. Broşürlerin kullanım alanları çok geniştir. Firmalar açılış törenlerini Broşür ile müşterilerine duyurmaktadır. Açılışlarda, kampanyalarda, etkinliklerde, broşürlerle müşterilerine kısa sürede duyurmaktadır. Ve bununla birlikte firmanızın isminide markalaştırmış olursunuz. bus et magnis dis parturient montes [...]

Etiketler

— Davetiye Katalogları